דף הבית » יותר » Xbox One לעומת Xbox One S: איזה מהם עדיף?
2023-05-27 20:32:00+02:00

Xbox One לעומת Xbox One S: איזה מהם עדיף?

מבוא

ה-Xbox One וה-Xbox One S הן שתיים מקונסולות המשחקים הפופולריות ביותר כיום. שתי הקונסולות מציעות לגיימרים חווית משחק נהדרת עם החומרה החזקה והגרפיקה המדהימה שלהן. אבל איזו מהן היא הקונסולה הטובה יותר? במאמר זה נשווה בין שתי הקונסולות ונגלה איזו מהן היא הבחירה הטובה ביותר.

Xbox One מול Xbox One S: ביצועים

כשזה מגיע לביצועים, ה-Xbox One S הוא המנצח הברור. ל-Xbox One S יש מעבד 8 ליבות AMD Jaguar, 8GB של זיכרון RAM ו-500GB של שטח אחסון. זה הופך אותו למהיר וחזק הרבה יותר מה-Xbox One המקורי, שיש לו מעבד 4 ליבות AMD, 8GB RAM ו-500GB של שטח אחסון. ל-Xbox One S יש גם יכולות השמעת 4K Ultra HD Blu-ray, שאין ל-Xbox One המקורי.

Xbox One נגד Xbox One S: גרפיקה

ל-Xbox One S יש כרטיס גרפי הרבה יותר טוב מה-Xbox One המקורי. ל-Xbox One S יש AMD Radeon R7 GPU, המציע לגיימרים חווית משחק הרבה יותר טובה עם חזותיים מרהיבים. ל-Xbox One המקורי יש AMD Radeon R7 GPU, שאינו חזק כמו ה-Xbox One S. ל-Xbox One S יש גם יכולות השמעה של 4K Ultra HD Blu-ray, שאין ל-Xbox One המקורי.

Xbox One מול Xbox One S: מחיר

כשזה מגיע למחיר, ה-Xbox One S הוא האפשרות המשתלמת יותר. את ה-Xbox One S ניתן לרכוש בסביבות 1,499 ש"ח ואילו את ה-Xbox One המקורי ניתן לרכוש בסביבות 2,499 ש"ח. זה הופך את ה-Xbox One S לאופציה המשתלמת יותר עבור גיימרים שרוצים לקבל את חווית המשחק הטובה ביותר מבלי לשבור את הכסף.

סיכום

ה-Xbox One S הוא המנצח הברור בכל הקשור לביצועים, גרפיקה ומחיר. ל-Xbox One S יש מעבד הרבה יותר חזק, כרטיס גרפי טוב יותר, והוא משתלם יותר מה-Xbox One המקורי. עבור גיימרים שרוצים את חווית המשחק הטובה ביותר מבלי לשבור את הכסף, ה-Xbox One S הוא הבחירה הטובה ביותר.

טבלה: Xbox One מול Xbox One S

תכונה Xbox אחד Xbox One S
מעבד AMD יגואר 4 ליבות AMD יגואר 8 ליבות
כרטיס מסך AMD Radeon R7 AMD Radeon R7
מחיר 2,499 ₪ 1,499 ₪

מחשבות אחרונות

ה-Xbox One S היא הקונסולה הטובה יותר לגיימרים שרוצים את חווית המשחק הטובה ביותר מבלי לשבור את הכיס. ל-Xbox One S יש מעבד חזק יותר, כרטיס גרפי טוב יותר, והוא משתלם יותר מה-Xbox One המקורי. עבור גיימרים שרוצים את חווית המשחק הטובה ביותר מבלי לשבור את הכיס, ה-Xbox One S הוא הבחירה הטובה ביותר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן