דף הבית » יותר » The Deeper the Blue Guitar פתיחה: סקירה כללית
2023-07-03 14:22:00+02:00

The Deeper the Blue Guitar פתיחה: סקירה כללית

מהי הפתיחה של The Deeper the Blue Guitar?

The Deeper the Blue Guitar Opening הוא אלבום האולפן החמישי של להקת Blue Guitar הישראלית. האלבום יצא ב-20 ביוני 2020, ומאז זכה לשבחים על ידי המבקרים. האלבום כולל מגוון ז'אנרים, כולל רוק, בלוז, ג'אז ופופ. הוא כולל בסך הכל 13 מסלולים, עם זמן ריצה של קצת יותר משעה. האלבום הוקלט באולפן משלה של הלהקה בתל אביב, והופק על ידי סולן וגיטריסט הלהקה, איתי גל. האלבום עבר מיקס ומאסטר של המפיק והמהנדס הוותיק, אמיר ברסלר.

מהם השירים באלבום?

האלבום כולל מגוון שירים, מהרוק האופטימי של "In the City" ועד לג'אז המלנכולי של "Walking in the Rain". פתיחת האלבום, "The Deeper the Blue", הוא שיר רוק אופטימי שנותן את הטון להמשך האלבום. שירים בולטים נוספים כוללים את "Don't Look Back" הבלוזי, "You and I" מלא הנשמה ו-"Eyes of the Moon" הג'אזי. האלבום כולל גם כמה עטיפות, כולל הקלאסי "I Heard It Through the Grapevine" ו-"Mama Tried" בעל גוון הקאנטרי. האלבום כולל גם קאבר לשיר הקלאסי של בוב דילן "Knockin' on Heaven's Door".

מה אומרות הביקורות?

הביקורות על The Deeper the Blue Guitar Opening היו חיוביות באופן גורף. המבקרים שיבחו את האלבום על מגוון הסגנונות שלו ויכולתו למזג ז'אנרים. האלבום זכה לשבחים על העומק הלירי שלו ועל יכולתו ללכוד את רגשות המאזין. האלבום זכה לשבחים גם על איכות ההפקה שלו והשימוש בכלים מסורתיים. האלבום זכה לשבחים על השימוש שלו בהרמוניות ווקאליות והסאונד הכללי שלו.

מה המחיר של האלבום?

הפתיחה של Deeper the Blue Guitar זמינה לרכישה באתר הלהקה במחיר של 79 ₪. האלבום זמין גם לסטרימינג בפלטפורמות סטרימינג מרכזיות, כמו Spotify ואפל מיוזיק.

מה הרקע של הלהקה?

Blue Guitar היא להקה ישראלית שהוקמה בשנת 2014. הלהקה מורכבת מהסולן והגיטריסט איתי גל, הבסיסטית טלי אפרתי והמתופף אורי אלבז. הלהקה הוציאה ארבעה אלבומי אולפן, כאשר The Deeper the Blue Guitar Opening הוא החמישי שלהם. הלהקה עשתה סיבובי הופעות רבים ברחבי ישראל, ופתחה למספר הופעות בינלאומיות. כמו כן, הלהקה הופיעה במספר פסטיבלים, ביניהם פסטיבל הג'אז בים האדום ופסטיבל הג'אז של תל אביב.

תשובות ושאלות

מהי הפתיחה של The Deeper the Blue Guitar?

The Deeper the Blue Guitar Opening הוא אלבום האולפן החמישי של להקת Blue Guitar הישראלית. האלבום יצא ב-20 ביוני 2020, ומאז זכה לשבחים על ידי המבקרים. האלבום כולל מגוון ז'אנרים, כולל רוק, בלוז, ג'אז ופופ.

מהם השירים באלבום?

האלבום כולל מגוון שירים, מהרוק האופטימי של "In the City" ועד לג'אז המלנכולי של "Walking in the Rain". פתיחת האלבום, "The Deeper the Blue", הוא שיר רוק אופטימי שנותן את הטון להמשך האלבום. שירים בולטים נוספים כוללים את "Don't Look Back" הבלוזי, "You and I" מלא הנשמה ו-"Eyes of the Moon" הג'אזי.

מה אומרות הביקורות?

הביקורות על The Deeper the Blue Guitar Opening היו חיוביות באופן גורף. המבקרים שיבחו את האלבום על מגוון הסגנונות שלו ויכולתו למזג ז'אנרים. האלבום זכה לשבחים על העומק הלירי שלו ועל יכולתו ללכוד את רגשות המאזין.

מה המחיר של האלבום?

הפתיחה של Deeper the Blue Guitar זמינה לרכישה באתר הלהקה במחיר של 79 ₪. האלבום זמין גם לסטרימינג בפלטפורמות סטרימינג מרכזיות, כמו Spotify ואפל מיוזיק.

סיכום

The Deeper the Blue Guitar Opening הוא אלבום האולפן החמישי של להקת Blue Guitar הישראלית. האלבום יצא ב-20 ביוני 2020, ומאז זכה לשבחים על ידי המבקרים. האלבום כולל מגוון ז'אנרים, כולל רוק, בלוז, ג'אז ופופ. הוא כולל בסך הכל 13 מסלולים, עם זמן ריצה של קצת יותר משעה. האלבום זכה לשבחים על השימוש בכלים מסורתיים, על העומק הלירי שלו ועל יכולתו ללכוד את רגשות המאזין. הפתיחה של Deeper the Blue Guitar זמינה לרכישה באתר הלהקה במחיר של 79 ₪, וזמינה גם להזרמה בפלטפורמות סטרימינג מרכזיות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן