דף הבית » יותר » EDT לעומת או דה קלן: מה חזק יותר?
2023-05-21 23:31:00+02:00

EDT לעומת או דה קלן: מה חזק יותר?

מה זה EDT?

EDT קיצור של או דה טואלט. זהו סוג של בושם קליל ופחות מרוכז מ-Eau de Parfum. EDTs מכילים בדרך כלל בין 8-15% של תרכובות ארומטיות, בעוד Eau de Parfum מכיל 15-20%. EDTs הם בדרך כלל זולים יותר מאשר או דה פרפיום בגלל הריכוז הנמוך יותר של תרכובות ארומטיות.

מה זה או דה קלן?

או דה קלן הוא סוג של בושם שהוא אפילו קליל ופחות מרוכז מ-EDT. או דה קלן מכיל בדרך כלל בין 2-5% של תרכובות ארומטיות. זה הופך אותו לסוג הבושם הקל והפחות יקר.

מה חזק יותר?

התשובה לשאלה זו תלויה במה שאתה מחפש בבושם. אם אתם מחפשים ריח חזק יותר ועמיד יותר, אז EDT היא הבחירה החזקה יותר. EDTs בדרך כלל מכילים בין 8-15% של תרכובות ארומטיות, בעוד Eau de Cologne מכיל בין 2-5%. משמעות הדבר היא ש-EDTs יחזיקו מעמד זמן רב יותר ויש להם ריח חזק יותר מ-Eau de Cologne.

מחיר

כשזה מגיע למחיר, או דה קלן היא בדרך כלל האפשרות הזולה ביותר. הסיבה לכך היא שהוא מכיל את הריכוז הנמוך ביותר של תרכובות ארומטיות. EDTs בדרך כלל יקרים יותר מאו דה קלן, אבל הם עדיין פחות יקרים מאו דה פרפיום.

מה הכי מתאים לך?

סוג הבושם הטוב ביותר עבורך תלוי בהעדפה שלך. אם אתה מעדיף ניחוח קליל ופחות עז, אז או דה קלן היא הבחירה הטובה ביותר. אם אתה מעדיף ניחוח חזק יותר שנמשך זמן רב יותר, אז EDT היא הבחירה הטובה ביותר.

סיכום

כשמדובר ב-EDT לעומת או דה קלן, EDT הוא הבחירה החזקה יותר. הוא מכיל ריכוז גבוה יותר של תרכובות ארומטיות, מה שגורם לו להחזיק מעמד זמן רב יותר ובעל ריח חזק יותר. עם זאת, או דה קלן בדרך כלל זולה יותר והיא הבחירה הטובה ביותר עבור אלה המעדיפים ריח קליל ופחות עז. בסופו של דבר, הבחירה הטובה ביותר עבורך תלויה בהעדפה שלך.

  • EDT ראשי תיבות של Eau de Toilette ומכיל בין 8-15% של תרכובות ארומטיות
  • או דה קלן מכיל בין 2-5% של תרכובות ארומטיות
  • EDT חזק יותר ועמיד יותר מאשר או דה קלן
  • או דה קלן בדרך כלל פחות יקר מ-EDT
  • הבחירה הטובה ביותר עבורך תלויה בהעדפה שלך

בעזרת מידע מפורט קול בוויקיפדיה וביוטיוב , ניתן לסקור את ההבדלים בין EDT לאו דהון. EDT מציין או דה טואלט, אשר הוא סוג של בושם שקל יותר ופחות מוגבר מאו דה פרפום. EDTs מכילים כלל 8-15% בדרך כלל חומרים ארומטיים, בעוד שאו דה פרפום מכיל 15-20%. EDTs בדרך כלל יותר זולים מאו דה פרפום בגלל הכניסה הנמוכה יותר של חומרים ארומטיים.או דה קולון הוא סוג של בושם שהוא אפילו קל מ-EDT. או דה קולון מכיל כלל 2-5% בדרך של חומרים ארומטיים. זה מעניק ביותר את החומר הקל ביותר והזול.התשובה לשאלה זו תלויה במה שאתה מחפש. אם אתה מחפש מריחה חזקה וארוכת טווח, אז EDT הוא הבחירה החזקה יותר. EDTs מכילים כלל 8-15% בדרך כלל חומרים ארומטיים, בעוד שאו דה קולון מכיל 2-5%. זה אומר ש-EDTs יהיו ארוכים יותר ויהיו מריחות חזקות יותר מאו דה קולון.בנוגע למחיר, או דה קולון הוא בדרך כלל כללית הזולה ביותר. זה בגלל שהוא מכיל את הכניסה הנמוכה ביותר. EDTs בדרך כלל יותר יקרים מאו דה קולון, אבל הם עדיין זולים יותר מאו דה פרפום.הבחירה הטובה ביותר עבורך תלויה בהעדפותך. אם אתה מעדיף מריחה קלה פחות מוגברת, אז או דה קולון הוא הבחירה הטובה ביותר. אם אתה מעדיף מריחה חזקה ארוכת טווח, אז EDT הוא הבחירה הטובה ביותר. בהמשך של דבר, הבחירה הטובה ביותר עבורך תלויה בהעדפותך. בעזרת מידע מפורט בויקיפדיה ווטיוב, ניתן לנסקור את ההבדלים בין EDT לאו דה קולון. בסוף דבר, EDT הוא הבחירה החזקה יותר. אבל או דה קולון הוא בדרך כלל זול יותר והוא הבחירה הטובה ביותר עבור אלו שמעדיפים מריחה קלה פחות מוגברת.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן