דף הבית » יותר » תמוז – The Deeper the Blue להורדה
2023-07-06 12:22:00+02:00

תמוז – The Deeper the Blue להורדה

מה זה תמוז?

תמוז היא פלטפורמת הזרמת מוזיקה ישראלית חדשה המאפשרת לכם להאזין למוזיקה האהובה עליכם מהנוחות של הבית שלכם. הוא נוצר על ידי קבוצה של אנשי מקצוע בתעשיית המוזיקה הישראלית ויזמי טכנולוגיה, שרצו ליצור פלטפורמה שתספק למשתמשים דרך קלה לגשת למוזיקה מכל רחבי העולם. תמוז חופשית לשימוש ואינה דורשת מנוי. הפלטפורמה זמינה הן במכשירי אנדרואיד והן במכשירי iOS, והמשתמשים יכולים להוריד את האפליקציה מחנות Google Play או מחנות האפליקציות של אפל. האפליקציה קלה לשימוש ומספקת למשתמשים מגוון רחב של ז'אנרים וסגנונות מוזיקה לבחירה. משתמשים יכולים גם ליצור רשימות השמעה משלהם ולשתף אותם עם חבריהם.

תכונות של תמוז

תמוז מציעה מגוון רחב של תכונות כדי לעזור למשתמשים למצוא את המוזיקה שהם מחפשים. לאפליקציה יש תכונת חיפוש המאפשרת למשתמשים לחפש מוזיקה לפי אמן, ז'אנר ומצב רוח. יש לה גם תכונה "גילוי" המאפשרת למשתמשים לגלות מוזיקה חדשה מרחבי העולם. לאפליקציה יש גם קטע "המוזיקה שלי" המאפשרת למשתמשים לאחסן את המוזיקה האהובה עליהם לגישה נוחה. זה גם מאפשר למשתמשים ליצור רשימות השמעה משלהם ולשתף אותם עם חבריהם. לתמוז יש גם תכונת "רדיו" המאפשרת למשתמשים להאזין למוזיקה מתחנות רדיו שונות ברחבי העולם. תכונה זו שימושית במיוחד עבור משתמשים שרוצים לגלות מוזיקה חדשה.

כיצד להוריד תמוז

תמוז זמינה להורדה בחינם מחנות Google Play ומחנות האפליקציות של אפל. לאחר שהורדת את האפליקציה, תצטרך ליצור חשבון כדי להתחיל. לאחר מכן תוכל להתחיל לחפש מוזיקה, ליצור רשימות השמעה ולהאזין למוזיקה מכל העולם.

תמחור

תמוז חופשית לשימוש ואינה דורשת מנוי. אין עמלות או חיובים נסתרים הקשורים לשימוש באפליקציה. לסיכום, תמוז היא דרך מצוינת לגשת למוזיקה מרחבי העולם מהנוחות של הבית שלך. זה קל לשימוש ומספק למשתמשים מגוון רחב של ז'אנרים וסגנונות מוזיקה לבחירה. האפליקציה חינמית לשימוש ואינה דורשת מנוי. הוא זמין להורדה בחינם מחנות Google Play ומחנות האפליקציות של אפל.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן