דף הבית » מדריך מה לעשות » מה עליי לעשות אם שכחתי את הסיסמה שלי באינסטגרם? המדריך המלא
מה עושים אם שכחתי את הסיסמא לאינסטגרם

מה עליי לעשות אם שכחתי את הסיסמה שלי באינסטגרם? המדריך המלא

אם שכחת את סיסמת האינסטגרם שלך, תוכל להשתמש באחת מהשיטות הבאות:

1. אם אין לך חשבון אינסטגרם, צור אחד. זה בחינם וקל לביצוע.

2. הורד אפליקציה חינמית בשם Instagram Password Manager – היא תעזור לך לשחזר את הסיסמה שלך על ידי שמירתה במקום מאובטח וגישה אליה מכל מכשיר (מחשב שולחני, מחשב נייד או נייד).

3. בדקו אם יש מפתח פרטי לחשבון שלכם באפליקציה או באתר שבו שמרתם את הסיסמה. זה יהיה נחוץ לשחזור לאחר מחיקת האפליקציה מהמכשיר שלך. את המפתח ניתן למצוא באתר האפליקציה או באפליקציה עצמה לאחר הורדתו או שימוש בו בפעם הראשונה (ביטול הקפאה). במכשיר שלך. מפתח זה צריך להיות בקובץ טקסט, מוגן באמצעות סיסמה (או אימייל שאתה רוצה להגן עליו) כדי שמישהו אחר לא יקבל אותו וישחזר את הסיסמה שלך.

4. לאחר שהאפליקציה מותקנת במכשיר שלך, הפעל אותה ועבור ל”הגדרות” -> “חשבונות”. מהמסך הזה אתה צריך לבחור את החשבון שצריך לשחזר אוטומטית אם אובד או נשכח (כברירת מחדל, אם סיסמה נשכחת תמיד השתמש באינסטגרם). לאחר בחירת תמונת חשבון זו תופיע ב- תיבת דו-שיח שעליך למלא את הסיסמה.

5. בסיום, בחר “שחזור” מהתפריט ובמסך הבא בחר את החשבון שברצונך לשחזר את הסיסמה עבורו ולחץ על כפתור “אשר” כדי להשלים תהליך זה.

ץ את אמנות הצילום ויוצריה מודעים לכך מאוד. זו הסיבה שהם ביצעו שינויים באפליקציה שלהם על ידי מתן דרך חדשה למשתמש לשנות את הסיסמה שלו.

שינוי סיסמא באינסטגרם

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית פופולרית. משתמשים יכולים לשתף תמונות ולהגיב עליהן בזמן קצר מאוד, מה שמקל מאוד על המשתמשים להתעדכן בטרנדים האחרונים.

עם זאת, אינסטגרם היא גם אחת מפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר. יש לו למעלה מ-500 מיליון משתמשים ומיליארדי תמונות משתפות מדי יום. זה אומר שיש מיליוני סיסמאות שצריך לשנות באינסטגרם.

יש גם הרבה חשבונות מזויפים ברשתות החברתיות, מה שמקל מאוד על תהליך הקמת חשבון חדש באינסטגרם. בעיה זו חמורה עוד יותר כאשר אתה מנסה לשנות סיסמה לחשבון קיים שהושבת. כאשר תנסה לשנות את הסיסמה שלך, הוא יבקש ממך לאשר את הדוא”ל שלך. עם זאת, אם אין לך כתובת דואר אלקטרוני או זו שניתנה על ידי מסנן הספאם שלך או הגדרות דומות אחרות, אז אין דרך כדי לשנות את הסיסמה שלך.

תוכל גם לבצע את השלבים הבאים כדי לשנות את הסיסמה לאחר הכניסה:

1.) הקש על תמונת הפרופיל שלך כדי לעבור לפרופיל שלך.

2.) לאחר מכן הקש על אפשרויות נוספות בפינה השמאלית העליונה, ולאחר מכן הקש על הגדרות > אבטחה > סיסמה.

3.) הקלד את הסיסמה הנוכחית שלך ואז הזן סיסמה חדשה.

4.) לחץ על שמור או על סיום.

 

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!