דף הבית » מדריך מה לעשות » כמה דברים שלא ידעתם עליהם מה לעשות אם המגע באייפון לא עובד?
מה עושים אם הטאץ באייפון לא עובד

כמה דברים שלא ידעתם עליהם מה לעשות אם המגע באייפון לא עובד?

מסך המגע באייפון אינו פועל כראוי. אולי משתמש לחץ על כפתור וזה לא עובד יותר. או אולי, מסך המגע נשבר לאורך זמן רב וצריך להחליף אותו.

אם החברה שלך משתמשת באייפון, צריכה להיות לך לפחות אחת מהאפליקציות הבאות בטלפון שלך, אתה יכול גם לנסות את השלבים הבאים ולראות אם זה יעבוד:

1.) כבה ואז הפעל את המכשיר שלך.

2.) נקה את המסך שלך עם חומר יבש, וודא שאין פסולת למצוא.

3.) אם אתה מחובר למטען ולמכשירי בלוטוס כלשהם, נסה לנתק אותו.

4.) הסר כל כיסוי או מגני מסך.

5.) אם זה לא עובד, התקשר לשירות הלקוחות של אפל או הבא את המכשיר שלך למרכז השירות הקרוב.

זו בעיה נפוצה בקרב משתמשים. הם צריכים ללחוץ על הכפתור שוב ושוב והם לא יודעים למה.

איך לאפס אייפון נעול

אם המכשיר שלך קפוא ומציג את הלוגו של התפוח וממשיך לכבות, הירגע, בואו ננסה לתקן את זה על ידי ביצוע השלבים הבאים:

1.) הפעל מחדש את המכשיר שלך:

לאייפון 8, אייפון SE (דור שני), או מאוחר יותר

לחץ ושחרר את כפתור הגברת עוצמת הקול, ואז עשה את אותו הדבר עם כפתור החלשת עוצמת הקול. לאחר מכן לחץ והחזק את לחצן הצד של הטלפון עד להופעת הלוגו של אפל. זכור לעשות זאת בסדר הנכון, אחרת הטלפון שלך עשוי לשלוח הודעת טקסט לאנשי הקשר שלך ב-SOS. במהלך שלב האתחול, זה נורמלי שהמסך יהבהב לפני כיבוי. הוא יאתחל מחדש ולא ייכנס ללולאת אתחול. תהליך זה פותר את רוב הבעיות, אך עשויים להיות חריגים כאשר הוא לא יעבוד.

לאייפון 7 או אייפון 7 פלוס

לחץ והחזק את כפתור הצד ואת כפתור עוצמת הקול בו-זמנית. המתן מספר שניות עד שהטלפון יופעל מחדש והלוגו של אפל יופיע שוב לפני שתשחרר.

לאייפון 6S, אייפון SE (דור ראשון), או מוקדם יותר

לחץ והחזק את כפתור הבית ואת כפתור השינה/התעוררות למשך מספר שניות עד שהלוגו של Apple ייעלם. כאשר הלוגו מופיע, שחרר את שני הכפתורים.

2.) לאחר הפעלה מחדש, ועדיין לא עובד. עבור אל מרכז השירות הקרוב ביותר של אפל ובדוק אותו.

איך לאפס אייפון נעול

פתיחת נעילה של אייפון נעול היא הבעיה הנפוצה ביותר איתה מתמודדים המשתמשים. הרבה אנשים מתקשים לפתוח את המכשירים שלהם כי הם רגילים לדרך מסוימת לעשות דברים ולא מבינים איך לעקוף את זה. , או שרימו אותם לפתוח את המכשיר במקום להיפטר ממנו. אם אינך יודע כיצד לבטל את נעילת האייפון הנעול שלך ומתקשה, הנה מה שאתה צריך לעשות: הפעל את האייפון שלך. לחץ והחזק את הבית, לחצן שינה/התעוררות וכפתור ההפעלה בו-זמנית עד להופעת הלוגו של אפל על המסך. אטום את כל הכפתורים כך ששום דבר לא יזוז. אל תקיש על כפתורים אם אתה יכול לעזור! נעילת קוד סיסמה: לאחר אתה פותח את המכשיר, לחץ על לחצן הבית ולאחר מכן מתחיל להקליד את קוד הגישה שלך. אם יש לך סיסמה ארוכה קצרה מדי להקליד פעם אחת בלבד (כמו 4 או 5 תווים), השתמש בה בבת אחת. אל תנסה להקליד את קוד הסיסמה שלך שוב ושוב כי הוא יתארך בכל פעם שתעשה זאת. כאשר קוד הגישה הוזן 10 פעמים, כבה את האייפון וחזור על התהליך במידת הצורך.

 

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!