דף הבית » מדריך מה לעשות » מה לעשות אם אוזניות אחת לא עובדת? המדריך המלא
מה עושים אם אוזנייה אחת לא עובדת

מה לעשות אם אוזניות אחת לא עובדת? המדריך המלא

המילה “אוזניות” היא כינוי כללי לכל סוג של אוזניה המתחברת לאוזני משתמש. זה יכול לשמש עבור אוזניות שמולבשות על הראש, כמו גם אוזניות שמולבשות על הצוואר.

יש שניים של אוזניות: סוגות וקוויות. אוזניות קוויות מתחברות למחשב למכשיר הנייד שלך באמצעות כבל, ואוזניות קוויות מתחברות ישירות לאוזניות שלך באמצעות טכנולוגית Bluetooth. אוזניות חוטיות מספקות איכות טובה יותר מאלו תקשורתיות, אבל הן דורשות חיבור חוט מחשב או שמע לאוזניות שלך, כך לא מאוד נוח מהלך איתך. מצד שני, אוזניות תקשורת מספקות איכות שמע טובה יותר מאלו הקוויות, אך הן אינן מצריכות חוטים כלליות.

אוזניות מסוימות אינן פועלות במחשב מסוים. ייתכן שהסיבה לכך היא שמותקנת במחשב גרסה אחרת של Windows או שהאוזניות אינן תואמות למערכת ההפעלה שלך.

נסה את השלבים הקלים הבאים כדי להבין את הבעיה באוזניות שלך:

1.) נסה להשתמש באוזניות אחרות כדי לבדוק אם המכשיר שלך פגום או רק ההגדרות. אם האוזניות האחרות אינן פועלות, נסה את השלבים הבאים.

2.) בדוק וודא שהאוזניות שלך מחוברות כהלכה.

3.) בדוק את איזון הסטריאו.

אם אתה משתמש בסמארטפון או במחשב, בדוק את הגדרות השמע בתפריט ההגדרות. ודא שאיזון הסטריאו אינו מופנה לצד זה או אחר. יש לסובב אותו ישירות במרכז. אם אתה משתמש בהתקן שמע חיצוני, כגון מקלט שמע, בדוק את האיזון במכשיר עצמו כדי לוודא שהאיזון הסטריאו מסובב במרכז.

4.) ודא שאתה לא במצב מונו. צליל מונו מעביר את אותו צליל לכל הרמקולים. צליל סטריאו מעביר צלילים שונים לרמקולים הימניים והשמאליים. בזמן שאתה בודק את הגדרות השמע במכשיר שלך, בדוק אם למכשיר יש אפשרות לעבור בין צליל סטריאו ומונו. ודא שאתה במצב סטריאו, ולא במצב מונו.

5.) בטל התאמה ותיקון של אוזניות בלוטות’. אם אתה משתמש באוזניות Bluetooth אלחוטיות, נסה לבטל את ההתאמה בין האוזניות על ידי כיבוי ה-Bluetooth במכשיר שלך. לאחר מכן הפעל מחדש את ה-Bluetooth והכנס את האוזניות למצב התאמה. חבר מחדש את האוזניות למכשיר שלך ובדוק אם זה פותר את הבעיה.

6.) הפעל מחדש את המכשיר.

7.) נקו את האוזניות ובדקו אם יש לחות. בדוק גם את החוט לאיתור נזק.

למה איירפודס אחד לא עובד

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאני מקבל היא: “מדוע AirPods אחד לא עובד?”

זו שאלה שאפשר לענות עליה בכן או לא פשוט, אבל בואו נראה איך.

AirPods הן האוזניות האלחוטיות האחרונות של אפל, שיצאו בנובמבר 2017 והפכו לאחד המוצרים הפופולריים ביותר במגוון המוצרים של אפל. AirPods ידועים גם בתור Airpods בקיצור וניתן להשתמש בהם עם כל דגם אייפון. הם מגיעים עם מיקרופון מובנה, מה שאומר שאתה לא צריך להשתמש בטלפון שלך כדי לקבל שיחות או להאזין למוזיקה בזמן שאתה משתמש בהם. לאוזניות יש סוללה נטענת ומחזיקות מעמד עד 10 שעות בטעינה אחת.

הסוללה זעירה אך חזקה מספיק כדי להפעיל עד 30 דקות של שיחות ומוזיקה לפני צורך בטעינה. אני חושב שזה מדהים עד כמה הסוללה הזו קטנה בהתחשב בעובדה שיש לה מספיק כוח כדי להפעיל את כל התכונות האלה שלך

ה-AirPods הם זוג אוזניות אלחוטיות. הם משתמשים בטכנולוגיית Bluetooth כדי לחבר את האוזניות לטלפון שלך ולאייפון שלך. ה-AirPods מיועדים לשימוש עם מכשיר אייפון או אנדרואיד.

ה-AirPods זמינים כבר זמן מה, אבל הם לא עובדים כראוי כבר הרבה זמן. הסיבה היא שצוות אפל השקיע זמן רב בפיתוח האוזניות הללו, אבל זה לא הסתדר כמו שהם קיוו. אפל ניסתה לשפר את ביצועי ה-AirPods מאז יציאתם ב-2016, אך עד כה שום דבר לא השתנה באופן משמעותי והם ממשיכים להיות בעייתיים עבור משתמשים שרוצים להשתמש בהם עם מכשירים אחרים כמו מחשבים ומחשבים ניידים.

8.) אם זה עשית הכל וזה עדיין לא עובד. ובכן, הגיע הזמן לתת למומחה לבדוק את זה ולראות אם זה עדיין ניתן לתיקון או החלפה. בהצלחה!!

(כלומר סוכרת). דגמים אלה השתמשו במקלטי GPS למעקב אחר מידע מיקום וכן

 

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!