דף הבית » טופ 10 » איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?
2023-05-14 11:01:00+02:00

איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

מה זה טיוטה בפייסבוק?

טיוטה בפייסבוק היא פוסט שהתחלת לכתוב אך עדיין לא פרסמת. זו דרך לשמור את העבודה שלך ולחזור אליה מאוחר יותר. אתה יכול לשמור טיוטות של פוסטים, סיפורים, הודעות ועוד.

איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

טיוטת הפוסט שלך נשמרת באותו מקום שבו אתה כותב אותה. כשתתחיל פוסט, תראה תיבה בראש העמוד שאומרת "טיוטות". זה המקום שבו אתה יכול למצוא את הטיוטות השמורות שלך.

כיצד לשמור טיוטה בפייסבוק

שמירת טיוטה בפייסבוק היא קלה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להתחיל לכתוב את הפוסט שלך, ולאחר מכן ללחוץ על כפתור "שמור טיוטה" בתחתית העמוד. זה ישמור את הפוסט שלך כטיוטה, ותוכל לחזור אליו מאוחר יותר.

כיצד לגשת לטיוטות שלך בפייסבוק

כדי לגשת לטיוטות שלך בפייסבוק, פשוט עבור לראש העמוד ולחץ על כפתור "טיוטות". פעולה זו תפתח רשימה של כל הטיוטות השמורים שלך. לאחר מכן תוכל ללחוץ על כל אחת מהטיוטות כדי לפתוח אותה ולהמשיך לעבוד עליה.

כיצד למחוק טיוטה בפייסבוק

אם אינך זקוק יותר לטיוטה, תוכל למחוק אותה מרשימת הטיוטות שלך. לשם כך, פשוט לחץ על הטיוטה שברצונך למחוק ולאחר מכן לחץ על כפתור "מחק" בתחתית העמוד. פעולה זו תמחק לצמיתות את הטיוטה מהרשימה שלך.

כיצד לפרסם טיוטה בפייסבוק

לאחר שתסיים לערוך את הטיוטה שלך, תוכל לפרסם אותה בציר הזמן שלך. לשם כך, פשוט לחץ על הטיוטה שברצונך לפרסם ולאחר מכן לחץ על כפתור "פרסם" בתחתית העמוד. זה יפרסם את הטיוטה שלך בציר הזמן שלך כדי שכל החברים שלך יוכלו לראות.

דעה אישית

טיוטות הן דרך מצוינת לשמור את העבודה שלך ולחזור אליה מאוחר יותר. הם יכולים להיות שימושיים גם אם אתה רוצה לכתוב משהו אבל לא רוצה לפרסם אותו מיד. עם טיוטות, אתה יכול לקחת את הזמן ולוודא שהפוסט שלך מושלם לפני שאתה מפרסם אותו.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן